top of page

Bliżej architektury: Piknik architekta i projektanta w Krakowie

Unikatowa atmosfera,  pasjonaci designu, inspirujące rozmowy o najnowszych rozwiązaniach i trendach wnętrzarskich, a wszystko to przy lampce wina, w malowniczej i bezpiecznej strefie piknikowej Galerii Tetmajera 83 w Krakowie.

 


Nie ma dobrego projektu bez architekta, projektanta i asortymentu wnętrza szytego na miarę. Dzięki specjalistom z Miloo Home goście pikniku mogli uzyskać wiele przydatnych informacji odnośnie Home staging’u i dowiedzieć się, w jaki sposób odpowiednie urządzenie nieruchomości może wpłynąć na łatwość ich sprzedaży i wynajmu. Z kolei dzięki pomocy firmy Mardom Decor mogliśmy odkryć uniwersalność zastosowań sztukaterii. Rozmowy o designie nie mogły odbyć się bez firm takich jak Ilumni, New HOME Design czy Halupczok, gdzie min. dzięki Ewelinie Dekordy dowiedzieliśmy się, w jaki sposób tegoroczne wydarzenia na świecie wpłynęły na trendy wnętrzarskie,.


W DLH Home tworzymy nie tylko przestrzeń do mieszkania. Kreujemy rozwiązania ponadczasowe z nutką dekadencji. Innowacyjną jakość, która przełoży się na komfort codziennego życia. By to wszystko osiągnąć potrzebujemy doświadczonych głów do pracy i niezawodnych producentów. Krakowski piknik był dla nas nie tylko znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz ale przede wszystkim niepowtarzalną okazją do podjęcia współpracy z kolejnymi firmami i architektami, którzy podobnie jak my - swoją pasją chcą spełniać marzenia o wnętrzach idealnych.


Dziękujemy firmie Archline Polska za udostępnienie fotorelacji z tego wydarzenia.
Comments


bottom of page